Mio | 4G LTE Connected Driving Recorder | MiSentry 12 | Built-in GPS
- TootjadMio
- Mudel: 5415N7120003
- Saadavus: 1
-
560€
Mio | 4G LTE Connected Driving Recorder | MiSentry 12 | Built-in GPS
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| GPS-vastuvõtja | Built-in GPS |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 91.00 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 152.00 mm |
| Muud funktsioonid | Front and in-car dual camera host Remote all-round monitoring inside and outside the vehicle Networked parking mode: anti-theft universal security (Smart Parking Guard) Instant notification of mobile app push events |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 833 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 32.00 g |
| Producer | Mio |
| Producer product family | 4G LTE Connected Driving Recorder |
| Producer product name | MiSentry 12 |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |







